Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Danışmanlığı

 

Yanınızdayız!

Pozitif HR olarak, farklı sektörlerden ve farklı pozisyonlardan profesyonellere iş arama süreçlerinde bireysel destek hizmeti vermekteyiz.

İş başvurularınızın kabul edilmesinde önemli rolü olan özgeçmişlerin nasıl bir şekilde hazırlanması ve iş görüşmelerinde başarılı olmak için neler yapılması gerektiği konularında iş arayan danışanlarımızı desteklemekteyiz.

  • CV inceleme: Özgeçmişinizi inceleyerek nerelerde geliştirmeler yapılması gerektiğini tespit ediyoruz.
  • CV yazma:  İnsan kaynakları uzmanlarının dikkatini çekecek şekilde, kişinin güçlü yönlerini ve kariyer hedeflerini ortaya çıkaran ve görünür kılan Türkçe veya İngilizce özgeçmiş hazırlıyoruz.
  • Önyazı (Cover Letter) oluşturma:  Özgeçmişinizi göz önünde bulundurarak, başvurmak istediğiniz pozisyonlara uygun önyazı hazırlıyoruz.
  • İş arama tavsiyeleri:  Özgeçmişinizden en çok verimi sağlamanız için iş arama tavsiyeleri veriyoruz. İş arama sürecinde sosyal medyanın kullanımı ve farklı iş arama stratejileri konusunda bilgilendirme yapıyoruz.
  • Mülakat hazırlık: İlk izlenim ve imaj, mülakat esnasında uygulanacak teknikler, sorulabilecek sorular, uygun beden dili konularında rehberlik veriyoruz. Danışan ile karşılıklı derinlemesine iş mülakatı yapar ve mülakat performansına yönelik kapsamlı geri bildirim sağlarız.

businesswoman-2817567_1920 (1)

Daha detaylı bilgi için…

Hizmetlerimizle ilgili sormak istediğiniz tüm soruları [email protected] e-posta adresimizden bize iletebilirsiniz.


Bizi Arayın